جمعه 28 تير 1398   04:18:50

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/10/22 شنبه
توجه به طرح هاى فرهنگى و مشاركت شهروندى در اولويت برنامه هاى سازمان آرامستان ها
نایب رییس شورای اسلامی شهر کرج بع عمراه رییس کمیسیون فرهنگی از گلزار شهدای بهشت سکینه(س) و روند طرح های در حال اجرا سازمان آرامستان ها بازدید کردند.

 طى این بازدید، منصور وحیدی و اکبر سلیم نژاد از روند اجرايى ستاد نذر فرهنگى در خصوص طرح جمع آورى متکدیان و ساماندهى مشاغل مزاحم با رویکرد آموزشى، فرهنگى پيشنهاداتى را مطرح و بر لزوم قرائت صحيح قرآن با برگزاری کلاس هاى آموزشى، نحوه صحیح برخورد با زائرين اهل قبور و جمع آورى سوابق، صدور كارت شناسايی و متحدالشکل شدن لباس فعالين در اين مشاغل ساماندهى شده، تاكيد کردند.
منصور وحیدی نايب ریيس شوراى اسلامى شهر تعامل سازمان مدیریت آرامستان ها با انجمن هاى مردم نهاد و جذب مشاركت شهروندى را مطلوب ارزيابى كرده و اجرايی شدن اين گونه طرح ها را امری مهم در راستای تکریم ارباب رجوع و همچنین اشتغال زایی و حل معضل مشاغل مزاحم در گلزار شهداى بهشت سكينه بر شمرد.

اعضاى شوراى اسلامى شهر سپس از ساختمان در حال احداث پزشکی قانونی بازديد كردند و دقايقى با نماينده مستقر اين مرکز در گلزار شهدای بهشت سکینه به بحث و گفت وگو پرداختند، دكتر فرهودى نماينده این مرکز پس از توضيحاتى از روند خدمات به مراجعين از اقدام سازمان آرامستان ها و حمايت هاى شوراى اسلامى شهر و شهردار كرج در خصوص احداث ساختمان جدید برای این مجموعه قدردانی کرد.

منصور وحیدی با اعلام اهمیت این اقدام در راستای تکریم ارباب رجوع و مراعات حال بستگان متوفیان افزود: تجديد نظر در جابجایی مرکز پزشکی قانونی که در حال انجام بود کاری قابل تقدیر است و اعلام داشت احداث این مرکز با روند خوبی پیش رفته و امیدواریم بزودى شاهد بهره برداری از اين ساختمان باشيم.

وی اظهار کرد: در صورت جابجایی خدمات پزشکی قانونی به ساختمان مركزى آن واقع در باغستان که در حال انجام بود، دوری مسافت برای بستگان متوفی با توجه به شرایط نامناسب روحی که دارند و همچنین در نظرگرفتن ترافیک مشکل ساز بود که با موافقت مديركل پزشكى قانونى استان و اقدام رئیس سازمان آرامستان ها جهت احداث ساختمانى مناسب در اين تصميم تجديد نظر شد.


 

كلمات كليدي : شهرداری کرج , سازمان آرامستان های کرج

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2370667
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19461005 تعداد بازديد زيرپورتال: 3657087 اين زيرپورتال امروز: 1315 سایت در امروز: 7189 اين صفحه امروز: 73
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.