جمعه 28 تير 1398   04:48:12

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
اخباراخبار
1397/10/22 شنبه
گام های جدید مدیریت شهری برای توسعه کرج/ ایران کوچک را به مردم بشناسانیم
شهردار کرج گفت: فرهنگ محور توسعه شهری است.

علی اصغر کمالی زاده در مراسم تجلیل از اساتید برجسته رادیو و چهره های ماندگار البرز "بهروز رضوی" و  "فرهنگ جولایی" که در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار شد، اظهار کرد: لحظات حضور در جمع بزرگان فرهنگ و هنر کشور افتخاری است که هرگز از ذهن پاک نمی شود.

وی ادامه داد: بزرگانی مثل فرهنگ جولایی و بهروز رضوی که عمر و جوانی خود را برای اعتلای فرهنگ و هنر این سرزمین گذاشته اند، در دل و جان مردم جای دارند و  این بزرگ ترین نعمتی است که نصیب یک فرد می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به تلاش مسئولان مدیریت شهری کرج برای توسعه فرهنگی این کلانشهر اظهار کرد: شورا و شهرداری کرج در تلاشند با  اقدامات فرهنگی مناسب نگرش مردم را نسبت به شهری که در آن زندگی می کنند تغییر دهند.

این مسئول توضیح داد: باید به سمتی گام برداریم که کرجی ها از زندگی در این شهر به خود ببالند و حس رضایتمندی و شادمانی آنها روز به روز افزایش یابد.

شهردار کرج خاطر نشان کرد: با برگزاری چنین مراسمی مردم به این آگاهی می رسند که ایران کوچک خواستگاه بزرگانی است که برای چند نسل خاطره سازی کرده اند.

کمالی زاده تصریح کرد: با شناساندن کرج و کرجی‌های  شاخص به مردم می توانیم در مسیر تبدیل این شهر به مقصد شهری و گردشگری گام برداریم و به آینده روشنتری برای آن امیدوار باشیم.
 

 

كلمات كليدي : شهرداری کرج , علی اصغر کمالی زاده

آرشیو اخبار
نسخه قابل چاپ
تعداد بازديد اين صفحه: 2370673
تعداد بازديد کنندگان سايت: 19461591 تعداد بازديد زيرپورتال: 3657189 اين زيرپورتال امروز: 1384 سایت در امروز: 7775 اين صفحه امروز: 79
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.